canalled اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی

canalled: اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی مالخر معتادان لوازم سرقتی

گت بلاگز اخبار اجتماعی صدور کیفرخواست در پرونده اختلاس 6 میلیارد ریالی از پست‌بانک هشتگرد

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ از صدور کیفرخواست جهت اختلاس 6 میلیارد ریالی و ایجاد آتش‌سوزی عمدی در پست بانک هشتگرد خبر داد.

صدور کیفرخواست در پرونده اختلاس 6 میلیارد ریالی از پست‌بانک هشتگرد

صدور کیفرخواست در پرونده اختلاس 6 میلیارد ریالی از پست بانک هشتگرد

عبارات مهم : اختلاس

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ از صدور کیفرخواست جهت اختلاس 6 میلیارد ریالی و ایجاد آتش سوزی عمدی در پست بانک هشتگرد خبر داد.

به گزارش ایسنا، حیدر جعفری دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ در تشریح آخرین شرح پرونده اختلاس 6 میلیارد ریالی و ایجاد حریق عمدی در شعبه پست بانک هشتگرد، گفت: آخرهای سال 94 گزارشی به دادسرای شهرستان ارجاع داده شد که در ساعات اولیه صبح، شعبه پست بانک این شهرستان دچار حریق شده است و در آتش سوزی تعداد 800 پرونده مشمول بر قراردادهای بانکی، مدارک وام گیرندگان، ضامن و … به ارزش ریالی 6 میلیارد ریال معدوم می شود.

صدور کیفرخواست در پرونده اختلاس 6 میلیارد ریالی از پست‌بانک هشتگرد

وی افزود: با صدور دستور دادستانی، تحقیقات تخصصی در مورد این پرونده شروع و در بررسی ها یکی از متصدیان بانک که عضو گروه اعتبارات بوده به عنوان مظنون مطرح می شود.

دادستانی عمومی و انقلاب ساوجبلاغ با اشاره به ابعاد متفاوت این پرونده توضیح داد: در حین بررسی این پرونده شکایتی از طرف مدیر شعب پست بانک استان البرز بر علیه مدیر سابق پست بانک هشتگرد به اتهام سوء استفاده از مدارک اشخاص و مشتریان شعبه بدون اطلاع آن ها، سوء استفاده از اختیارات جهت تشکیل پرونده های صوری و واریز کردن وجوه در قالب تسهیلات به حساب های مذکور و برداشت وجوه از آن ها مطرح شد که با این شکایت پرونده ابعاد وسیع تری پیدا کرد و هر دو متهم یعنی کارشناس اعتبارات و مدیر سابق شعبه هشتگرد بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ از صدور کیفرخواست جهت اختلاس 6 میلیارد ریالی و ایجاد آتش‌سوزی عمدی در پست بانک هشتگرد خبر داد.

وی افزود: بعد از بررسی ها و جمع آوری ادله کافی تخلفات گسترده مالی و عمدی بودن آتش سوزی در این شعبه جهت از بین بردن اسناد تخلف محرز شده است و هر دو به اتهام آتش سوزی عمدی، سوء استفاده از اسناد اداری و بانکی، اختلاس به مبلغ 6 میلیارد ریال از طریق جعل و سندسازی اوراق بانکی تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند و هم اکنون پرونده جهت تهیه کیفرخواست به دادگستری شهرستان ارسال شد.

واژه های کلیدی: اختلاس | پرونده | استفاده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs