canalled اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی

canalled: اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی مالخر معتادان لوازم سرقتی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دستگیری ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی اخیر کاسبان در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران و برابر مجلس دستگیر شدند که این افراد از گرو

دستگیری ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

دستگیری ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی بازار تهران

عبارات مهم : ایران

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی اخیر کاسبان در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران و برابر مجلس دستگیر شدند که این افراد از گروه معاندین بودند.

به گزارش منزل ملت، جواد کولیوند در توضیح اوضاع تجمعات اخیر پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعضی از شهرستان ها و فرایند قانونی برگزاری تجمع، گفت: هفته گذشته تعدادی از کاسبان در اعتراض به اوضاع اقتصادی کنونی کشور اعتراض کردند ولی در این میان گروهی از افراد غیرکاسب که دلسوز نظام و کشور هم نیستند و آموزش دیده های دشمن های ملت کشور عزیزمان ایران هستند بر موج نگرانی مردم سوار شده است و نسبت به تخریب اموال عمومی اقدام کردند.

دستگیری ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این افراد در مواجهه با برخورد نیروی انتظامی به داخل یک مغازه رفته و در آنجا پناه گرفتند، لذا نیروی انتظامی هم به خوبی وارد میدان شد و نسبت به دستگیری این گروه از افراد اقدام کرد. بنابراین نباید نسبت به برخورد به جا و درست نیروی انتظامی انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی اخیر کاسبان در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران و برابر مجلس دستگیر شدند، افزود: نمایندگان و مردم بدانند که نیروی انتظامی باید در حوزه امنیت داخلی از هر وسیله ای استفاده کند، خوشبختانه در تجمعات اخیر هم ناجا اقتدار خود را حفظ و نظم و امنیت مردم و کاسبان را برقرار کرد. بعضی از گروه های اغتشاش گر به کاسبان هم تعدی کرده و آنها را ترساندن و مجبور به بستن مغازه هایشان کرده است.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی اخیر کاسبان در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران و برابر مجلس دستگیر شدند که این افراد از گرو

تجمعات باید به سمت اخذ مجوز رود

کولیوند در ادامه یادآور شد: شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران یازده نقطه را با همکاری وزارت کشور در پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری تجمعات مشخص کرده هست، طرحی هم در مجلس ارایه شد که جهت پختگی زیاد به کارگروه رفته هست، قطعا تجمعات باید به سمت اخذ مجوز رود، البته شاید بعضی از تجمعات نیازی به اعلام نداشته باشد ولی تجمعات با ابعاد سیاسی نیازمند مجوز هست، این اجتماعات بادی در فضاهای مشخص هم برگزار شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری تجمعات سیاسی در فضاهای مشخص جهت برقراری امنیت تجمع کننده ها هم مورد نیاز هست، متاسفانه تجمع اخیر در برابر مجلس بدون مجوز برگزار شد که درون آنها را گروه های ضد انقلاب فرا گرفت که نه تنها کاسب نبودند بلکه از شهرهای دیگر به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند. این عنوان را دستگیر شده است ها اعلام کرده اند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: در صورتی که درخواست برگزاری تجمعات سیاسی بالای ۵ هزار یا ۱۰ هزار نفر مطرح شود باید بعد از اخذ مجوز از وزارت کشور و کمیسیون ماده ۱۰ احزاب نسبت به برگزاری تجمعات در فضاهای وسیع چون ورزشگاه ها یا پارک های مشخص اقدام شود.

دستگیری ۱۲۹ نفر در تجمع غیرقانونی بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | برگزاری | شورای شهر | نیروی انتظامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs