canalled اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی

canalled: اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی مالخر معتادان لوازم سرقتی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی درحال بررسی گزینه‌های شهرداری هستیم / عارف

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: جهت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران برنامه هایی داریم ولی فعلا در حال بررسی گزینه های مدنظر هستیم و هنوز وارد مصا

درحال بررسی گزینه‌های شهرداری هستیم / عارف

عارف: درحال بررسی گزینه های شهرداری هستیم

عبارات مهم : انقلاب

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: جهت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران برنامه هایی داریم ولی فعلا در حال بررسی گزینه های مدنظر هستیم و هنوز وارد مصادیق نشده ایم.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف با اشاره به پیامی که حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای داشت، گفت: مهمترین خبر این انتخابات جهت همه، دلبستگی مردم به نظام و انقلاب بود و نشان داد مردم انقلاب را از خودشان می دانند و با وجود مشکلاتی که وجود دارد، در مواقع حساس پشت آرمانهای انقلاب می ایستند.

درحال بررسی گزینه‌های شهرداری هستیم / عارف

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان افزود: این انتخابات در عین حال به مسئولان وقت دوباره ای داد که به شعارهایی که می دهند و مطالبات مهم مردم هست، وفادار بمانند و این خواسته ها را به طور جدی دنبال کنند. امیدواریم در دولت تازه و مجلس دهم جدی تر به خواست مردم توجه شود و این مطالبات پیگیری شود.

عارف با تاکید بر اینکه مردم قاطعانه پای رای به روحانی ایستادند، تصریح کرد: حالا نوبت دولت تازه و مدیر جمهور است که پای مطالبات مردم بایستد.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: جهت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران برنامه هایی داریم ولی فعلا در حال بررسی گزینه های مدنظر هستیم و هنوز وارد مصا

رئیس فراکسیون امید با اشاره به اولویت های دولت دوازدهم گفت: اولویت دولت دوازدهم مشخص هست. توجه به مباحث اقتصادی، اشتغال، معیشت مردم، آسیب های جدی اجتماعی و مباحث زیست محیطی باید در اولویت کار دولت تازه قرار بگیرند.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با تاکید بر برنامه هایی که شورای عالی جهت شوراهای شهرتعیین کرده هست، گفت: پیگیر برنامه هایی که جهت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و همه کلان شهرها اعلام کرده بودیم، هستیم تا به طور جدی اجرایی شوند. امیدواریم از این به بعد شورایی تخصصی داشته باشیم که مهمترین دغدغه آن پاسخ به مطالبات مردم و حل پرسشها مدیریت شهری و خدماتی آن است.

عارف ادامه داد: انتخابات های اخیر رفراندوم مشروعیت گفتمان اصلاحات بود.

درحال بررسی گزینه‌های شهرداری هستیم / عارف

رئیس فراکسیون امید مجلس همچنین با بیان اینکه جهت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز برنامه هایی داریم، افزود: باید در نخستین وقت شهردار را معرفی کنیم. فعلا دوستان در حال بررسی گزینه های مدنظر شهرداری هستند و البته هنوز وارد مصادیق نشده ایم.

واژه های کلیدی: انقلاب | برنامه | شهرداری | انتخابات | شورای شهر | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs