canalled اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی

canalled: اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی مالخر معتادان لوازم سرقتی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی با جنبش الکتریکی مغز می‌توان لکنت زبان را درمان کرد

محققان دانشگاه آکسفورد جهت اولین‌بار دریافتند که با جنبش الکتریکی نقاط مسئول کنترل زبان در مغز می‌توان لکنت زبان را درمان کرد.  

با جنبش الکتریکی مغز می‌توان لکنت زبان را درمان کرد

با جنبش الکتریکی مغز می توان لکنت زبان را درمان کرد

عبارات مهم : آموزش

محققان دانشگاه آکسفورد جهت نخستین بار دریافتند که با جنبش الکتریکی نقاط مسئول کنترل زبان در مغز می توان لکنت زبان را درمان کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپکتروم، محققان انگلیسی با معرفی روش تازه جنبش نقطه ای مغز موسوم به tDCS دریافتند که در صورت استمرار این روش در یک دوره پنج روزه و حضور همزمان در کلاس های آموزش سخن وری تاثیر این روش دو چندان می شود.

دکتر ریک آرناس، متخصص و صاحب نظر در حوزه درمان لکنت زبان اعتقاد است که نتیجه های استفاده از این روش درمانی جهت کنترل ضعف های دستگاه گفتاری کاملا رضایت بخش است.

با جنبش الکتریکی مغز می‌توان لکنت زبان را درمان کرد

مطالعات تکمیلی محققان نشان داد که با استفاده از روش tDCS ارتباطات نورونی تازه در مغز تشکیل می شود که در اصلاح اوضاع تکلم کاملا موثر هستند.

در این روش درمانی مورد نیاز است که داوطلب در طول پنج روز با پوشیدن کلاه حاوی الکترودهای مغزی به مدت 20 دقیقه و شرکت در جلسات تکمیلی آموزش سخن وری به نتیجه مطلوب دست یابد.

محققان دانشگاه آکسفورد جهت اولین‌بار دریافتند که با جنبش الکتریکی نقاط مسئول کنترل زبان در مغز می‌توان لکنت زبان را درمان کرد.  

دستگاه tDCS به وسیله گروهی از متخصصان الکترونیک دانشگاه آکسفورد ساخته شده است هست. این دستگاه با القای جریان ضعیف الکتریکی از طریق الکترود مستقر در بخش چپ کورتکس پیشانی در اصلاح تکلم کاملا موثر است.

واژه های کلیدی: آموزش | درمانی | محققان | دستگاه | استفاده | دانشگاه | الکتریکی | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs