canalled اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی

canalled: اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی مالخر معتادان لوازم سرقتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرار نبود به حساب ریزه واریز شود (گزارش ویژه) مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پر

مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پرسپولیس بعد از عقد قرارداد با ریزه اسپور اکنون با دردسر بزرگى مواجه شده است است. 

قرار نبود به حساب ریزه واریز شود (گزارش ویژه) مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پر

ماجراى پولى که هدایتى به طارمى داد؛ قرار نبود به حساب ریزه واریز شود (گزارش ویژه) ماجراى پولى که هدایتى به طارمى داد؛ قرار نبود به حساب ریزه واریز شود (گزارش ویژه) مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پرسپولیس بعد از عقد قرارداد با ریزه اسپور اکنون با دردسر بز

عبارات مهم : ترکیه

مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پرسپولیس بعد از عقد قرارداد با ریزه اسپور اکنون با دردسر بزرگى مواجه شده است هست.

به گزارش ایلنا، طارمى پیش از حضور در ترکیه به دعوت یک دوست یکسان در رستورانى با حسین هدایتى دیدار مى کند؛ دیدارى که در آن هوادار متول سرخپوشان از او مى خواهد با توجه به شرایط تیم از پیشنهادات خارجى اش گذشته و در صورتى که مساله مالى این انتقال براى او مطرح است حاضر است حتى آن را به هر شکلى پرداخت کند. هدایتى در این لحظه به مهاجم سرخپوش اعلام مى کند اگر چک رمزدار مى خواهد انجام مى دهد و اگر پول نقد هم خواست به منزلش مراجعه کند تا دلار و یورو به او بدهد.

قرار نبود به حساب ریزه واریز شود (گزارش ویژه) مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پر

طارمى در آن لحظه پاسخى به این مساله نداد ولی بعد از مذاکره با سرخپوشان پیش از ترک پایتخت کشور عزیزمان ایران به مقصد ترکیه که در آن وقت قصدش تفریحى بود به دوست یکسان اعلام مى کند کلوب به او پیشنهاد تمدید قرارداد با ٨٥٠ میلیون و البته چند آپشن را داده هست. این دوست یکسان در ادامه ولی با اعلام اینکه هدایتى در این فصل در خصوص جذب وحید امیرى، سیدجلال حسینى و بیرانوند بخشى از مبلغ درخواستى را شخصا پرداخت کرده و مشکلى از این بابت ندارد به او اطمینان خاطر مى دهد که در صورت قبول آن هدایتى مبلغ مدنظر را به او پرداخت خواهد کرد.

طارمى به همراه رضاییان راهى ترکیه شد و بعد از اینکه رضاییان او را وسوسه حضور در آزمون ریزه اسپور کرد در آن مورد توجه تیم ترکیه اى قرار گرفت. ولی بعد از مدتى با توجه به شرایط موجود تصمیم به بازگشت گرفت. کلوب پرسپولیس ولی همچنان روى مبلغ مدنظر خود مانده بود و این مساله بار دیگر پاى حسین هدایتى را به میان باز کرد تا او با توجه به وعده اش باقى اختلاف طرفین را برعهده گیرد.

مهدى طارمى به واسطه بازگشت به پرسپولیس بعد از عقد قرارداد با ریزه اسپور اکنون با دردسر بزرگى مواجه شده است است. 

در این زمینه هدایتى هیچگاه صحبت از پرداخت مبلغ فسخ قرارداد با ریزه اسپور به میام نیاورد و این پول همان وعده اى بود که پیش از حضورش در ترکیه به او اعلام کرده بود. پولى که وحید امیرى، سیدجلال حسینى، علیرضا بیرانوند و حتى رامین رضاییان کمى بعد از بازگشتش به پایتخت کشور عزیزمان ایران و در جلسه اى در منزل حسین هدایتى به پاس بازگشت به پرسپولیس آن را دریافت کرد و نامش را وارد لیست طویلى کرد که هدایتى براى کسی محبوبیت زیاد براى خود تدارک دیده بود.

واژه های کلیدی: ترکیه | بازگشت | قرارداد | پرسپولیس | ریزه اسپور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs