canalled اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی

canalled: اسکناس انتظامی فرمانده انتظامی پول تقلبی مالخر معتادان لوازم سرقتی

گت بلاگز وب‌گردی خرید لوازم سرقتی با پول های تقلبی

مالخری که با پول های جعلی ایرانی و افغانی، لوازم سرقتی را از دزدان معتاد می خرید، در حالی متواری شد که مأموران انتظامی دو سارق را در مخفیگاه وی دستگیر و امو

خرید لوازم سرقتی با پول های تقلبی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مالخری که با پول های جعلی ایرانی و افغانی، لوازم سرقتی را از دزدان معتاد می خرید، در حالی متواری شد که مأموران انتظامی دو سارق را در مخفیگاه وی دستگیر و اموال مسروقه زیادی را کشف و ضبط کردند.

عبارات مهم : اسکناس
اواخر هفته گذشته، مأموران کلانتری شهرک شهیدرجایی مشهد در جریان توزیع اسکناس های تقلبی 5هزار تومانی در منطقه حر مشهد قرار گرفتند و به تحقیق در این باره پرداختند. سرنخ های به دست آمده از مغازه دارانی که پول های تقلبی را دریافت کرده بودند، مأموران انتظامی را به پاتوق یک مالخر در بولوارحر کشاند. آنان بعد از انجام یکسری تحقیقات غیرمحسوس، به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد دزدان معتاد به مخفیگاه مالخر رفت و آمد دارند، بنابراین آن ها با کسب مجوز قضایی از قاضی سیدجواد حسینی(معاون دادستان مشهد) وارد عمل شدند و در یک عملیات غافلگیرانه، دو سارق 20 و 30ساله را در این مخفیگاه در حالی دستگیر کردند که مالخر مذکور با استفاده از تاریکی شب و آشنایی راه های گریز منزلش از چنگ مأموران گریخت.

این گزارش حاکی هست، در بازرسی از مخفیگاه مالخر مذکور، 26دستگاه ضبط و پخش خودرو، عتیقه جات، کلت قلابی، قالیچه های دست باف و همچنین مقادیر زیادی لوازم سرقتی دیگر به همراه 30قطعه اسکناس تقلبی 5هزار تومانی، سه قطعه چک مسافرتی 100هزار تومانی و سی قطعه اسکناس افغانی جعلی کشف و ضبط شد.

به گزارش خراسان، بررسی های مأموران انتظامی که با صدور دستورات خاص ای از سوی سرهنگ محمد بوستانی (فرمانده انتظامی مشهد) همراه بود، نشان داد که مالخر فراری در قبال خرید اموال سرقتی، پول های تقلبی را به سارقان می داد و آن ها نیز با این پول ها اقدام به خرید موادمخدر می کردند. تحقیقات زیاد راجع به این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع:روزنامه خراسان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسکناس | انتظامی | فرمانده انتظامی | پول تقلبی | مالخر | معتادان | لوازم سرقتی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs